RD 5+2 v Tlučné u Plzně

Prodej rodinného domu s velkou zahradou v obci Tlučná Plzeň sever

.
Nabízíme k prodeji prostorný rodinný dům s velkou zahradou 8 km od Plzně. Možno užívat i jako dvougenerační, dispozice 5+2, pozemek 1366 m2. V roce 1997 byl dům plynofikován, v témže roce pořízena nová střecha Bramac a měděné okapy. Dům je připojen na kanalizaci, městský vodovod, plyn a elektřinu 3x25A. Topení ústřední plynové, teplá voda z boileru. Možnost převzít výhodné sazby za plyn a elektřinu fixované do konce roku 2021.
Na pozemku se nachází garáž se dvěma menšími místnostmi (využitelné jako sklad), na jižní straně skleník. Pozemek je zatravněný, část byla dosud využívána jako záhony, v zahradě jsou vzrostlé jabloně, meruňky a broskve, na jižní straně domu vinná réva.
Do domu se vstupuje přes uzavřenou terasu. Ze vstupní haly v přízemí vedou schody do suterénu a do prvního patra, dále dveře do kuchyně (její součástí je samostatná spíž), rozlehlé pracovny a také do prádelny, koupelny a samostatného WC. V přízemí je dále obývací pokoj a ložnice, celková plocha přízemí je 150 m2.
V podkroví o celkové podlahové ploše 60 m2 se nachází kuchyně, koupelna s WC a dva pokoje, každý  se dvěma samostatnými šatnami po stranách.
Suterén o podlahové ploše 33 m2 je rozdělen na tři místnosti – kotelnu, sklad a menší místnost.
Vhodnou rekonstrukcí lze získat velmi kvalitní velký dům s garáží a rozlehlou zahradou v klidné části obce 8 km od Plzně, s výbornou dopravní dostupností (vlak, autobusy MHD, dálnice D5). V obci je lékařské středisko, lékárna, veterinář, večerky, mateřská a základní škola, několik restaurací a vyhlášené koupaliště.

Cena nemovitosti 5 190 000 Kč
Plocha pozemku 1 366 m2
Dispozice RD 5 + 2 

Věra Tesařová

Makléřka

Věra Tesařová | 607 027 358

Věra Tesařová

Aktualizováno: 01. 06. 2020

Nemovitost na mapě


další nemovitosti