Venkovská usedlost v Doubravě

Nabízíme k prodeji velký rodinný dům se stodolou stájemi, pozemkem o rozloze 3 300 m2 v obci Doubrava. Obec je 3 km od obce Horšovský Týn a 5 km od obce Staňkov.

Nabízíme k prodeji veliký rodinný dům se stodolou, stájemi a celkovou rozlohou 3 300 m2 v obci Doubrava. Obec se nachází 3 km od obce Horšovský Týn a 5 km od obce Staňkov. Je to nádherné klidné místo, s naprostým soukromím.

Tento dvoupodlažní dům má v přízemí pět místností, kuchyni, koupelnu a WC. Je zde také vstup do garáže, dílny a salaše. Okna v přízemí jsou plastová a je tu nová betonová podlaha.

V prvním patře jsou celkem dvě místnosti, WC, šatna a najdete tu vstup na velikou vyklizenou půdu. Podlahy v prvním patře jsou původní a jedno okno je plastové a druhé původní.

Dům má nové rozvody vody, odpadu a elektřiny. Střecha je 10 let po celkové rekonstrukci a celý dům je podsklepen. Topení je zajišťováno kotlem na tuhá paliva nebo litinovými radiátory, které jsou nově natřené. Na pozemku jsou dvě funkční studny a odpad se svádí do jímky s přepadem.

Dále se na pozemku nachází dva chlívky, dvě garáže a stáje. Celý dům je kompletně vyklizen a je velmi dobře udržován včetně zahrady, na které jsou vzrostlé různé druhy stromy (třešeň, jabloně, ořech, hrušky), keře rybízu a další druhy zeleně. Pozemek je oplocený a vstupní vrata jsou nová. V rohu zahrady je vydlážděné zákoutí pro příjemné posezení.


Cena nemovitosti 3 750 000 Kč

3 300 m2
Specifikace objektů Stáje, stodola, specifické prostory

Věra Tesařová

Makléřka

Věra Tesařová | 607 027 358

Věra Tesařová

Aktualizováno: 01. 04. 2020

Nemovitost na mapě


další nemovitosti