Prodej RD v Holýšově

Ozveme se Vám do 48 hodin

Mám zájem...

Prodej RD Holýšově

Nabízíme k prodeji RD s pozemkem 1395 m2 v Holýšově (Nové Dvory) . RD je obyvatelný, ovšem s nezbytnou rekonstrukcí. U RD proběhla v roce 2009 kompletní výměna střešního pláště. Celý dům je podsklepen, je zde také osazen kotel na tuhá paliva, část sklepa lze využívat jako sklad zeleniny případně jako sklep na víno. Vnitřní prostory jsou zatím řešeny v úrovni přízemí, kde se nachází kuchyně s jídelnou, menší místnost s možností využití jako špajz, velká chodba s vchodem do obývacího pokoje a ložnice. V přední části chodby je ještě jeden samostatný pokoj. Z chodby je i vstup do koupelny a WC.  V prvním patře je také samostatná místnost a vchod do půdního podkroví.
Podkroví je prostor o značné výšce (vzhledem k vysoké střešní konstrukci) a lze ho stavebně využít pro další zajímavé obytné prostory. Střešní konstrukce je v super stavu a lze dokonce některé trámy přiznat do budoucího interiéru.
RD má samozřejmě funkční připojení el. energie, zásobování vodou řeší městský vodovod a odpad ústí do jímky s trativodem.
Celý pozemek je ze tří stran osázen vzrostlými jehličnany, které poskytují naprosté soukromí.
Rozhodně stojí za to si tuto nemovitost prohlédnout a za účasti majitele probrat možnosti úhrady (např. formou kryptoměn).
Cena nemovitosti je bez provize RK.

Cena nemovitosti 2 950 000,- Kč
Plocha pozemku 1399 m2
Výhoda poblíž nového plánovaného obchvatu Holýšova

Věra Tesařová

Makléřka

Věra Tesařová | 607 027 358

Věra Tesařová

Aktualizováno: 21. 05. 2024

Nemovitost na mapě


další nemovitosti